•   טל': 077-9633033 | פקס: 03-9606244

•   מח' מכירות: vidromdv@gmail.com

 
 
 
 
 
 מוצרים:
 
 
  שירות לקוחות:

 

וידרום בע"מ
דרך הרימון 57, מושב חמד

טלפון:
050-5219626 , 077-9633033

פקס:
03-9606244

מח' מכירות:

vidromdv@gmail.com

 
 
  צור קשר:
 
 
 
 מאמרים:
 
אינטרקום אלחוטי »
מערכת בקרת כניסה »
מערכת אינטרקום »
דלתות אינטרקום »
אינטרקום קודן »
אינטרקום עם מצלמה »
אינטרקום דיגיטלי »
 
     
     

אינטרקום אלחוטי

     
 
אם בעבר כל מערכת תקשורת הייתה מבוססת על חוטים שפעמים רבות גרמו לבעיות ולבלגן, כיום אתם יכולים למצוא מערכות תקשורת אלחוטיות אשר יאפשרו לכם ליהנות מיתרונות רבים מאוד. אם אתם מחפשים אינטרקום אלחוטי מקצועי ואיכותי, חברת וידרום יכולה להעניק לכם את האינטרקום הזה ולאפשר לכם ליהנות מאבטחה הרבה יותר גבוהה, בין אם זה בבית הפרטי שלכם, בבניין של מגורים או אפילו במשרדים ובבניינים ציבוריים. כיום אינטרקום קודן הפך למבוקש מאוד ורבים שמעו על חברת וידרום המייצרת את האינטרקום ברמה הגבוהה ביותר ומעניקה ללקוחות שלה מוצר איכותי מאוד אשר בו הם יוכלו להשתמש במשך זמן רב מאוד ללא כל בעיה ובצורה הטובה ביותר.


למה לבחור אינטרקום אלחוטי ?

אינטרקום אלחוטי הוא ללא ספק אינטרקום אשר יכול להעניק לכם יתרונות רבים מאוד. אינטרקום אלחוטי קודם כל הינו אינטרקום בעל התקנה הרבה יותר קלה והרבה יותר פשוטה. בנוס, אינטרקום שכזה הינו אינטרקום הרבה יותר בטוח שכן באינטרקום רגיל מספיק לחתוך את החוטים בשביל להשבית את המערכת. ו הסיבה לכך שכיום רבים בוחרים במוצר האלחוטי  וכך נהנים מיתרונות רבים מאוד. כמובן, הבחירה צריכה להתבצע בהתאם למקום אשר אותו אתם רוצים לאבטח ובהתאם לסביבה בה ימצא האינטרקום ולכן חשוב לעבוד רק עם מקצוענים על מנת לבצע את ההתאמה בצורה הטובה ביותר.


התאמה מלאה לצרכים שלכם

חברת וידרום מייצרת לא רק אינטרקום אלחוטי אלא מגוון רחב מאוד של מערכות אבטחת כניסה אשר יכולות להעניק לכם יתרונות רבים מאוד. בנוסף, ביצירת קשר עם החברה תוכלו לקבל ייעוץ מקצועי מאוד אשר יסייע לכם לדעת איזה אינטרקום הינו המתאים ביותר לצרכים שלכם ואיזה אינטרקום יאפשר לכם לבצע את האבטחה על המקום בצורה הטובה ביותר. האיכות בה מיוצרים המוצרים של חברת וידרום, ההקפדה הרבה על כל פרט ופרט והסטנדרטים הגבוהים של החברה הופכים את חברת וידרום לחברה מקצועית מאוד ופופולארית מאוד אשר רבים בוחרים בשירותים שלה ובמוצרים שלה ולא מוכנים להתפשר על אף חברה אחרת אשר מספקת מוצרים דומים.
 
 
 
 
 
Vidrom - מערכות דיגיטליות, מקודדים ומוצרים לתחום התקשורת
 
שירות לקוחות:

וידרום בע"מ - דרך הרימון 57, מושב חמד

טלפון: 050-5219626 , 077-9633033  |  פקס: 03-9606244
מח' מכירות:  vidromdv@gmail.com
 
בין שירותינו:

- מערכות אינטרקום, מקודדים ומערכות בקרת כניסה
- בקרת כניסה לבתים פרטיים, לבניינים ולמרכזיות
- מערכות אנטי ונדליות ומצלמות 1/3"
- מערכות אינטרקום באמצעות קו טלפון
   
אינטרקום וידאו  אינטרקום טלויזיה  קודן לדלת  קודן לדלת כניסה  בקרת כניסה ביומטרית  אינטרקום אלחוטי לשער  דלת אינטרקום  מולטיפון  התקנת קודן לדלת כניסה  אינטרקום לשער  אינטרקום מצלמה  אינטרקום לשער כניסה  מערכת אינטרקום לבית  קודנים לדלת  מערכות בקרת כניסה  אינטרקום לבית פרטי  אינטרקום קו טלפון  אינטרקום ביתי  אינטרקום לבניין  מצלמות אינטרקום  אינטרקום לבית  מצלמת אינטרקום  קודן אינטרקום  אינטרקום טלוויזיה  אינטרקום לבית משותף  אינטרקום  פנל אינטרקום  קודנים