•   טל': 077-9633033 | פקס: 03-9606244

•   מח' מכירות: vidromdv@gmail.com

 
 
 
 
 
 מוצרים:
 
 
  שירות לקוחות:

 

וידרום בע"מ
דרך הרימון 57, מושב חמד

טלפון:
050-5219626 , 077-9633033

פקס:
03-9606244

מח' מכירות:

vidromdv@gmail.com

 
 
  צור קשר:
 
 
 
 מאמרים:
 
אינטרקום אלחוטי »
מערכת בקרת כניסה »
מערכת אינטרקום »
דלתות אינטרקום »
אינטרקום קודן »
אינטרקום עם מצלמה »
אינטרקום דיגיטלי »
 
     
     

אינטרקום דיגיטלי

     
 
מחפשים אינטרקום דיגיטלי ? הגעתם למקום הנכון ! חברת וידרום הינה חברה אשר מייצרת מוצרים של אבטחת כניסה וביניהם גם אינטרקום דיגיטלי אשר יכול להעניק לכם שלל יתרונות ולהפוך עבורכם כל מקום להרבה יותר בטוח ומקום שאתם יכולים לשלוט במי שיכול להיכנס אליו. כיום, רבים בוחרים להתקין אינטרקום שכזה, בין אם זה בבית הפרטי שלהם, עליו הם רוצים לשמור מכל משמר, בין אם זה בבניין מגורים עליו רוצים להגן מפני אורחים בלתי קרויים, בין אם זה במשרדים ובבתי עסק שונים ועוד. כל אחד מבין המקומות הללו יכול ליהנות מרמת אבטחה הרבה יותר גבוהה בעזרת אינטרקום דיגיטלי מקצועי ומשוכלל.


למה לבחור בחברת וידרום ?

חברת וידרום הינה חברה אשר מעניקה לכם כל מוצר, ולא רק אינטרקום דיגיטלי, באיכות הגבוהה ביותר וברמה הגבוהה ביותר. בעת הייצור מקפידה חברת וידרום לבצע את העבודה בסטנדרטים הגבוהים ביותר ולאחר סיום הייצור כל מוצר עובר בדיקת איכות קפדנית במיוחד אשר מאפשרת לחברה להיות בטוחה כי כל לקוח שלה יקבל את המוצר הטוב ביותר והאיכותי ביותר שניתן. הבדיקות הרבות אותן מבצעת החברה על כל מוצר ומוצר מבטיחות לכל לקוח כי הוא יוכל להשתמש במוצר במשך זמן רב מאוד ללא כל בעיה ויוכל ליהנות מהיתרונות הרבים שהוא יעניק לו בצורה הטובה ביותר ולמשך זמן ארוך במיוחד.


לקוחות ממליצים על חברת וידרום

אתם יכולים למצוא מגוון רחב מאוד של לקוחות אשר רכשו אינטרקום דיגיטלי או כל מוצר אחר מחברת וידרום וממליצים על החברה ועל המוצרים שלה לכל מי שהם מכירים. המלצות אלו הפכו את החברה לפופולארית ומבוקשת מאוד וחברה אשר עיקר הפרסום שלה הינה מפה לאוזן. אם גם אתם רוצים להצטרף את ההצלחה ולרכוש מוצר אשר יבטיח לכם רמת אבטחה הרבה יותר גבוהה ורכישה של מוצר איכותי במיוחד אשר ישמש אתכם במשך זמן רב מאוד, צרו עמנו קשר עכשיו ונתאים לכם אינטרקום דיגיטלי במיוחד לצרכים שלכם, אינטרקום קודן אשר יעניק לכם יתרונות רבים מאוד ויאפשר לכם לאבטח כל מקום ומקום בקלות.

 
 
 
 
 
Vidrom - מערכות דיגיטליות, מקודדים ומוצרים לתחום התקשורת
 
שירות לקוחות:

וידרום בע"מ - דרך הרימון 57, מושב חמד

טלפון: 050-5219626 , 077-9633033  |  פקס: 03-9606244
מח' מכירות:  vidromdv@gmail.com
 
בין שירותינו:

- מערכות אינטרקום, מקודדים ומערכות בקרת כניסה
- בקרת כניסה לבתים פרטיים, לבניינים ולמרכזיות
- מערכות אנטי ונדליות ומצלמות 1/3"
- מערכות אינטרקום באמצעות קו טלפון
   
אינטרקום וידאו  אינטרקום טלויזיה  קודן לדלת  קודן לדלת כניסה  בקרת כניסה ביומטרית  אינטרקום אלחוטי לשער  דלת אינטרקום  מולטיפון  התקנת קודן לדלת כניסה  אינטרקום לשער  אינטרקום מצלמה  אינטרקום לשער כניסה  מערכת אינטרקום לבית  קודנים לדלת  מערכות בקרת כניסה  אינטרקום לבית פרטי  אינטרקום קו טלפון  אינטרקום ביתי  אינטרקום לבניין  מצלמות אינטרקום  אינטרקום לבית  מצלמת אינטרקום  קודן אינטרקום  אינטרקום טלוויזיה  אינטרקום לבית משותף  אינטרקום  פנל אינטרקום  קודנים