•   טל': 077-9633033 | פקס: 03-9606244

•   מח' מכירות: vidromdv@gmail.com

 
 
 
 
 
 מוצרים:
 
 
  שירות לקוחות:

 

וידרום בע"מ
דרך הרימון 57, מושב חמד

טלפון:
050-5219626 , 077-9633033

פקס:
03-9606244

מח' מכירות:

vidromdv@gmail.com

 
 
  צור קשר:
 
 
 
 מאמרים:
 
אינטרקום אלחוטי »
מערכת בקרת כניסה »
מערכת אינטרקום »
דלתות אינטרקום »
אינטרקום קודן »
אינטרקום עם מצלמה »
אינטרקום דיגיטלי »
 
     
     

אינטרקום עם מצלמה

     
 
אם אתם מחפשים מערכות אינטרקום עם מצלמה אשר יעניקו לכם יתרונות רבים מאוד, מערכות אשר תוכלו להיות בטוחים כי הן איכותיות מאוד ולא נהרסות בקלות, בחרו במערכות של חברת וידרום. מהנדסי הפיתוח של חברת וידרום הינם מהנדסים אשר עמלים כבר זמן רב מאוד על הפיתוח של מערכות האינטרקום הללו, כבר למעלה מ – 15 שנה, ובמהלך כל השנים הללו צברו ניסיון רב מאוד אשר מאפשר להם לפתח את המערכות לכיוונים הרבה יותר מתוחכמים ולהפוך אותן למערכות אשר יעניקו לכל מקום תוספת של אבטחה בצורה משמעותית מאוד. כך למעשה פותחה המערכת של אינטרקום עם מצלמה אשר מעניקה אבטחה הרבה יותר טובה לכל מקום ומקום.


מדוע לבחור אינטרקום עם מצלמה ?

אם אתם שואלים את עצמכם מדוע לרכוש אינטרקום עם מצלמה ולא להסתפק באינטרקום רגיל, התשובה לכך הינה פשוטה מאוד. אינטרקום עם מצלמה הינו אינטרקום המעניק תוספת אבטחה משמעותית מאוד לכל מקום ומקום. בעזרת האינטרקום הזה אתם יכולים לא רק לשמוע את קולו של האדם אשר נכנס אל הבית או המשרד שלכם אלא גם לראות מיהו האדם ולהחליט האם לאפשר לו להיכנס אל הבית שלכם, אל המשרד או לכל מקום אחר אשר בו אתם נמצאים. אינטרקום זה מעניק לכם יתרונות רבים מאוד ומעלה את רמת האבטחה בצורה משמעותית מאוד שכן אם מדובר בקולו של אדם בלד, רבים יכולים לזייף קול של מישהו אחר, אך כשרואים תמונה הדברים הרבה יותר ברורים.


האם משתלם לרכוש אינטרקום עם מצלמה ?

אמנם העלות של אינטרקום עם מצלמה הינה מעט גבוהה יותר מאשר עלותו של אינטרקום אלחוטי רגיל אך כפי שאמרו מעלה, מדובר במערכת אבטחה הרבה יותר טובה והרבה יותר מתקדמת ובזכותה אתם יכולים לזכות ביתרונות רבים מאוד. חשוב להבין כי המערכות של חברת וידרום הינן מערכות איכותיות מאוד אשר בהן תוכלו להשתמש במשך שנים רבות מאוד ולכן לאורך השנים לא תצטרכו להוציא כספים נוספים וגבוהים מידי על שירותי תיקונים וכדומה, מה שהופך את הרכישה להרבה יותר משתלמת.

 
 
 
 
 
Vidrom - מערכות דיגיטליות, מקודדים ומוצרים לתחום התקשורת
 
שירות לקוחות:

וידרום בע"מ - דרך הרימון 57, מושב חמד

טלפון: 050-5219626 , 077-9633033  |  פקס: 03-9606244
מח' מכירות:  vidromdv@gmail.com
 
בין שירותינו:

- מערכות אינטרקום, מקודדים ומערכות בקרת כניסה
- בקרת כניסה לבתים פרטיים, לבניינים ולמרכזיות
- מערכות אנטי ונדליות ומצלמות 1/3"
- מערכות אינטרקום באמצעות קו טלפון
   
אינטרקום וידאו  אינטרקום טלויזיה  קודן לדלת  קודן לדלת כניסה  בקרת כניסה ביומטרית  אינטרקום אלחוטי לשער  דלת אינטרקום  מולטיפון  התקנת קודן לדלת כניסה  אינטרקום לשער  אינטרקום מצלמה  אינטרקום לשער כניסה  מערכת אינטרקום לבית  קודנים לדלת  מערכות בקרת כניסה  אינטרקום לבית פרטי  אינטרקום קו טלפון  אינטרקום ביתי  אינטרקום לבניין  מצלמות אינטרקום  אינטרקום לבית  מצלמת אינטרקום  קודן אינטרקום  אינטרקום טלוויזיה  אינטרקום לבית משותף  אינטרקום  פנל אינטרקום  קודנים