•   טל': 077-9633033 | פקס: 03-9606244

•   מח' מכירות: vidromdv@gmail.com

 
 
 
 
 
 מוצרים:
 
 
  שירות לקוחות:

 

וידרום בע"מ
דרך הרימון 57, מושב חמד

טלפון:
050-5219626 , 077-9633033

פקס:
03-9606244

מח' מכירות:

vidromdv@gmail.com

 
 
  צור קשר:
 
 
 
 מאמרים:
 
אינטרקום אלחוטי »
מערכת בקרת כניסה »
מערכת אינטרקום »
דלתות אינטרקום »
אינטרקום קודן »
אינטרקום עם מצלמה »
אינטרקום דיגיטלי »
 
     
     

אינטרקום קודן

     
 
מחפשים אינטרקום קודן מקצועי ואיכותי ? הגעתם למקום הנכון. חברת וידרום הינה חברה אשר מייצרת מערכות אבטחה שונות וביניהן גם אינטרקום קודן איכותי אשר יכול להעניק לכם את כל מה שאתם זקוקים לו בצורה הטובה ביותר ולהעניק לכם יתרונות רבים מאוד. חברת וידרום הינה חברה הפועלת בתחום כבר תקופה ארוכה מאוד וצוות המומחים אשר עובד בחברה צבר ניסיון רב מאוד בתחום, ניסיון אשר מאפשר לו לבצע את עבודות הפיתוח ובדיקות האיכות בצורה הרבה יותר טובה ולהעניק לכם, הלקוחות, מוצרים ברמה גבוהה במיוחד אשר תוכלו להשתמש בהם ללא כל בעיה ולמשך זמן ארוך במיוחד. זו הסיבה לכך שכיום רבים לא מתפשרים ובוחרים לרכוש מערכות אינטרקום שונות אך ורק מחברת וידרום.


מי זקוק למערכת של אינטרקום קודן ?

מערכת אינטרקום קודן הינה מערכת אשר יכולה להתאים לאנשים רבים מאוד, גם ללקוחות פרטיים וגם ללקוחות עסקיים. ישנם אנשים המתגוררים בבתי יוקרה גדולים או בניינים ומעדיפים להזמין מערכת שכזו אשר תהפוך את הכניסה אל הבית להרבה יותר מאובטחת וכך לא כל אחד יוכל לחדור אל השטח הפרטי שלהם. בנוף, ניתן לראות מערכות שכאלו בעיקר אצל לקוחות עסקיים המעוניינים לאבטח בנייני משרדים, בנקים, מוסדות ציבור ועוד מקומות דומים. כך, מגוון הלקוחות אשר זקוקים לשימוש באותו אינטרקום קודן הינו רחב מאוד וכיום ניתן לראות לקוחות רבים אשר פונים אל חברת וידרום ומזמינים את המוצר הזה.


למה דווקא חברת וידרום ?

חברת וידרום הינה חברה אשר פועלת כבר שנים רבות בתחום וצוות הפיתוח שלה עמל כבר למעלה מ – 15 שנה על פיתוח אינטרקום קודן ומערכות אינטרקום עם מצלמות נוספות אשר יעניקו לכל לקוח יתרונות רבים מאוד ויאפשרו לו לאבטח כל מקום בצורה הרבה יותר טובה. הניסיון הרב של חברת וידרום בתחום, בדיקת האיכות הקפדנית אותה היא מבצעת על כל מוצר ומוצר, הסטנדרטים הגבוהים בהם מיוצרים המוצרים השונים ועוד, כל אלו הפכו את חברת וידרום לחברה בעלת שם ומוניטין בתחוםפ וחברה אשר רבים בוחרים במוצרים שלה ללא כל היסוס או חשש.

 
 
 
 
 
Vidrom - מערכות דיגיטליות, מקודדים ומוצרים לתחום התקשורת
 
שירות לקוחות:

וידרום בע"מ - דרך הרימון 57, מושב חמד

טלפון: 050-5219626 , 077-9633033  |  פקס: 03-9606244
מח' מכירות:  vidromdv@gmail.com
 
בין שירותינו:

- מערכות אינטרקום, מקודדים ומערכות בקרת כניסה
- בקרת כניסה לבתים פרטיים, לבניינים ולמרכזיות
- מערכות אנטי ונדליות ומצלמות 1/3"
- מערכות אינטרקום באמצעות קו טלפון
   
אינטרקום וידאו  אינטרקום טלויזיה  קודן לדלת  קודן לדלת כניסה  בקרת כניסה ביומטרית  אינטרקום אלחוטי לשער  דלת אינטרקום  מולטיפון  התקנת קודן לדלת כניסה  אינטרקום לשער  אינטרקום מצלמה  אינטרקום לשער כניסה  מערכת אינטרקום לבית  קודנים לדלת  מערכות בקרת כניסה  אינטרקום לבית פרטי  אינטרקום קו טלפון  אינטרקום ביתי  אינטרקום לבניין  מצלמות אינטרקום  אינטרקום לבית  מצלמת אינטרקום  קודן אינטרקום  אינטרקום טלוויזיה  אינטרקום לבית משותף  אינטרקום  פנל אינטרקום  קודנים