•   טל': 077-9633033 | פקס: 03-9606244

•   מח' מכירות: vidromdv@gmail.com

 
 
 
 
 
 מוצרים:
 
 
  שירות לקוחות:

 

וידרום בע"מ
דרך הרימון 57, מושב חמד

טלפון:
050-5219626 , 077-9633033

פקס:
03-9606244

מח' מכירות:

vidromdv@gmail.com

 
 
  צור קשר:
 
 
 
 מאמרים:
 
אינטרקום אלחוטי »
מערכת בקרת כניסה »
מערכת אינטרקום »
דלתות אינטרקום »
אינטרקום קודן »
אינטרקום עם מצלמה »
אינטרקום דיגיטלי »
 
     
     

דלתות אינטרקום

     
 
אחד מבין הפיתוחים החדשים ביותר הינו פיתוח של דלתות אינטרקום אשר מאפשרות לכם להעניק לכל מקום ומקום תוספת אבטחה איכותית וברמה גבוהה במיוחד. חברת וידרום הינה חברה אשר מייצרת ומשווקת דלתות אינטרקום לכל מקום ומקום ובהן אתם יכולים להשתמש כדי להעניק לבית שלכם, למשרד או לכל מקום אחר תוספת אבטחה משמעותית מאוד וייחודית מאוד. זו הסיבה לכך שכיום הפכו דלתות אלו לכל כך נפוצות ומבוקשות על ידי לקוחות רבים מאוד, לקוחות המבינים את היתרונות הרבים הטמונים בדלת זו ומעוניינים להעניק לעצמם את היתרונות הללו ולהעניק לעצמם שקט נפשי רב בעזרת דלת המעניקה לכל מקום תוספת אבטחה משמעותית במיוחד.


פיתוח של שנים רבות

מומחי הפיתוח של חברת וידרום הינם מומחים אשר פועלים בתחום כבר שנים רבות מאוד ומשקיעים את כל הידע שלהם בפיתוח של מערכות חדישות בכל פעם, מערכות אשר יאפשרו לכל לקוח ליהנות בצורה הטובה ביותר ולהיות בטוח כי המקום בו הוא מתקין את המערכת הופך להרבה יותר מאובטח מאי פעם. מומחי הפיתוח של חברת וידרום עובדים בהתאם להתחדשות הטכנולוגיה בכל יום ויום ובכל פעם מצליחים לפתח מערכת ייחודית וחדשה, מערכת אשר הופכת את חברת וידרום להרבה יותר טובה והרבה יותר איכותית, חברה אשר המוצרים שלה יכולים להעניק לכל לקוח ולקוח, גם לקוח פרטי וגם לקוח עסקי, יתרונות רבים מאוד.


בקרת איכות קפדנית מאוד

בנוסף לסטנדרטים הגבוהים בהם מיוצרים המוצרים של חברת וידרום כמו אותן דלתות אינטרקום דיגיטלי, כל המוצרים עוברים בדיקת איכות קפדנית מאוד אשר המטרה שלה היא להבטיח כי המוצר אותו מקבל הלקוח הינו מוצר בעל רמת איכות גבוהה במיוחד ומוצר אשר יכול לשמש את הלקוח בצורה הטובה ביותר. לדן, אם גם אתם מחפשים דלתות אינטרקום או כל מוצר אבטחת כניסה אחר, צרו קשר עכשיו עם חברת וידרום ותקבלו ייעוץ להתאמת מלאה של המוצר לצרכים האישיים שלכם, מה שיעניק לכם יתרונות רבים מאוד ויאפשר לכם לאבטח כל מקום בצורה הרבה יותר טובה והרבה יותר נכונה מאי פעם.

 
 
 
 
 
Vidrom - מערכות דיגיטליות, מקודדים ומוצרים לתחום התקשורת
 
שירות לקוחות:

וידרום בע"מ - דרך הרימון 57, מושב חמד

טלפון: 050-5219626 , 077-9633033  |  פקס: 03-9606244
מח' מכירות:  vidromdv@gmail.com
 
בין שירותינו:

- מערכות אינטרקום, מקודדים ומערכות בקרת כניסה
- בקרת כניסה לבתים פרטיים, לבניינים ולמרכזיות
- מערכות אנטי ונדליות ומצלמות 1/3"
- מערכות אינטרקום באמצעות קו טלפון
   
אינטרקום וידאו  אינטרקום טלויזיה  קודן לדלת  קודן לדלת כניסה  בקרת כניסה ביומטרית  אינטרקום אלחוטי לשער  דלת אינטרקום  מולטיפון  התקנת קודן לדלת כניסה  אינטרקום לשער  אינטרקום מצלמה  אינטרקום לשער כניסה  מערכת אינטרקום לבית  קודנים לדלת  מערכות בקרת כניסה  אינטרקום לבית פרטי  אינטרקום קו טלפון  אינטרקום ביתי  אינטרקום לבניין  מצלמות אינטרקום  אינטרקום לבית  מצלמת אינטרקום  קודן אינטרקום  אינטרקום טלוויזיה  אינטרקום לבית משותף  אינטרקום  פנל אינטרקום  קודנים