•   טל': 077-9633033 | פקס: 03-9606244

•   מח' מכירות: vidromdv@gmail.com

 
 
 
 
 
 מוצרים:
 
 
  שירות לקוחות:

 

וידרום בע"מ
דרך הרימון 57, מושב חמד

טלפון:
050-5219626 , 077-9633033

פקס:
03-9606244

מח' מכירות:

vidromdv@gmail.com

 
 
  צור קשר:
 
 
 
 מאמרים:
 
אינטרקום אלחוטי »
מערכת בקרת כניסה »
מערכת אינטרקום »
דלתות אינטרקום »
אינטרקום קודן »
אינטרקום עם מצלמה »
אינטרקום דיגיטלי »
 
     
     

מערכת אינטרקום

     
 
מחפשים מערכת אינטרקום לבית או למשרד אשר בהן תוכלו להשתמש במשך זמן רב ולהבטיח כי המקום מקבל תוספת אבטחה חשובה מאוד ? חברת וידרום מעניקה לכם זאת בצורה הטובה ביותר. חברת וידרום הינה חברה אשר מייצרת ומעצבת מערכת אינטרקום שונות ומגוונות אשר בהן תוכלו להשתמש בצורה הטובה ביותר. בחברה תוכלו למצוא מגוון רחב מאוד של מערכות האינטרקום כך שתוכלו לבחור בקלות רבה וללא כל בעיה את המערכת המתאימה ביותר עבורכם והמערכת אשר תעניק לכם את היתרונות הרבים ביותר. זו הסיבה לכך שכיום רבים לא מוכנים להתפשר על פחות ובוחרים אך ורק במערכות של חברת וידרום, מערכות אשר הם בטוחים כי יעניקו להם יתרונות רבים מאוד.


מערכות איכותיות במיוחד

חברת וידרום הינה חברה אשר מעצבת ומייצרת מערכת אינטרקום ברמה גבוהה מאוד ומערכות איכותיות במיוחד אשר בהן ניתן להשתמש במשך שנים רבות מאוד ללא כל בעיה ובצורה הטובה ביותר. כל מערכת אשר יוצאת מפסי הייצור של החברה עוברת בדיקת איכות קפדנית מאוד אשר מטרתה לגלות איזה שהוא פגם בייצור, ולו הפגם הקטן ביותר, אשר יהפוך את המערכת כולה להרבה פחות טובה. כמובן, מוצרים בהם נתגלו פגמים כאלו ואחרים אינם יוצאים למכירה בשוק וכך הלקוחות מקבלים אך ורק מערכות איכותיות מאוד ומושלמות, מערכות אשר בהן הם יוכלו להשתמש במשך זמן רב מאוד ללא כל תקלה.


להפוך את המקום למוגן יותר

בעזרת מערכת אינטרקום אתם יכולים להפוך כל מקום להרבה יותר מוגן ובעל רמת אבטחה הרבה יותר גבוהה. בעזרת מערכות אלו אתם יכולים להפוך את הבית שלכם למוגן יותר, את המשרד למקום הרבה יותר בטוח, את החנות שבבעלותכם למוגנת מפני פורצים ועוד. כל מקום יכול לקבל תוספת של אבטחה משמעותית מאוד בעזרת מערכות אינטרקום ולכן בחירה של מערכות אלו צריכה להתבצע בחכמה ותוך ידיעה ברורה כי מדובר במערכת חכמה ואיכותית מאוד. לכן, אם תרכשו את המערכת לה אתם זקוקים מחברת וידרום תוכלו להיות בטוחים כי המקום שלכם הינו הרבה יותר מוגן.

 
 
 
 
 
Vidrom - מערכות דיגיטליות, מקודדים ומוצרים לתחום התקשורת
 
שירות לקוחות:

וידרום בע"מ - דרך הרימון 57, מושב חמד

טלפון: 050-5219626 , 077-9633033  |  פקס: 03-9606244
מח' מכירות:  vidromdv@gmail.com
 
בין שירותינו:

- מערכות אינטרקום, מקודדים ומערכות בקרת כניסה
- בקרת כניסה לבתים פרטיים, לבניינים ולמרכזיות
- מערכות אנטי ונדליות ומצלמות 1/3"
- מערכות אינטרקום באמצעות קו טלפון
   
אינטרקום וידאו  אינטרקום טלויזיה  קודן לדלת  קודן לדלת כניסה  בקרת כניסה ביומטרית  אינטרקום אלחוטי לשער  דלת אינטרקום  מולטיפון  התקנת קודן לדלת כניסה  אינטרקום לשער  אינטרקום מצלמה  אינטרקום לשער כניסה  מערכת אינטרקום לבית  קודנים לדלת  מערכות בקרת כניסה  אינטרקום לבית פרטי  אינטרקום קו טלפון  אינטרקום ביתי  אינטרקום לבניין  מצלמות אינטרקום  אינטרקום לבית  מצלמת אינטרקום  קודן אינטרקום  אינטרקום טלוויזיה  אינטרקום לבית משותף  אינטרקום  פנל אינטרקום  קודנים