•   טל': 077-9633033 | פקס: 03-9606244

•   מח' מכירות: vidromdv@gmail.com

 
 
 
 
 
 מוצרים:
 
 
  שירות לקוחות:

 

וידרום בע"מ
דרך הרימון 57, מושב חמד

טלפון:
050-5219626 , 077-9633033

פקס:
03-9606244

מח' מכירות:

vidromdv@gmail.com

 
 
  צור קשר:
 
 
 
 מאמרים:
 
אינטרקום אלחוטי »
מערכת בקרת כניסה »
מערכת אינטרקום »
דלתות אינטרקום »
אינטרקום קודן »
אינטרקום עם מצלמה »
אינטרקום דיגיטלי »
 
     
     

מערכת בקרת כניסה

     
 
בעידן בו אנו חיים ניתן לראות אנשים רבים אשר בוחרים לבצע התקנה של  מערכת בקרת כניסה, בין אם זה בבתים פרטיים או בבנייני מגורים משותפים ובין אם זה במשרדים ובנייני עסקים. חשוב להבין כי מערכות אינטרקום שכאלו יכולות להעניק לכל מקום ומקום תוספת אבטחה משמעותית מאוד ולאפשר לכל אדם להרגיש הרבה יותר בטוח בבית או במשרד ולכן התקנה שלהן הינה חשובה במיוחד. חברת וידרום הינה חברה אשר מייצרת ומשווקת  מערכת בקרת כניסה כבר תקופה ארוכה מאוד ומעניקה ללקוחות שלה תחושה הרבה יותר בטוחה וידיעה ברורה כי הם יבקרו כל אחד אשר נכנס אל המקום ויוכלו לשלוט את הנכנסים בצורה הטובה ביותר.


איכות חסרת פשרות

חברת וידרום הינה חברה אשר מייצרת את אותן  מערכת בקרת כניסה תוך הקפדה על איכות חסרת פשרות ועל סטנדרטים גבוהים במיוחד. כל מערכת ומערכת של חברת וידרום הינה מערכת אשר יוצרה בקפידה רבה ועברה בדיקות רבות אשר מוכיחות כי ניתן לעשות בה שימוש בצורה הטובה ביותר וללא כל חשש וכי היא יכולה לשמש את הלקוחות בצורה הטובה ביותר ולמשך זמן רב מאוד. זו הסיבה לכך שלקוחות אשר ורכשים פעם אחת מוצר מחברת וידרום לא מוכנים להתפשר על אף חברה אחרת ומוצרים נוספים להם הם זקוקים הם רוכשים אך ורק מחברת וידרום, חברה אשר הם בטוחים כי ממנה הם מקבלים את המוצרים הטובים ביותר.


ייעוץ מקצועי בחברה

אם אתם רוצים לרכוש  מערכת בקרת כניסה אך לא יודעים איזו מערכת היא הטובה ביותר, צרו עמנו קשר עכשיו ואנו נעניק לכם ייעוץ מקצועי במיוחד להתאמה מלאה של המערכת לה אתם זקוקים. בצורה כזו תוכלו להיות בטוחים כי אתם בוחרים מערכת אשר תהפוך את המקום להרבה יותר בטוח ומעכת איכותית מאוד המותאמת לצרכים שלכם בצורה הטובה ביותר. אז למה אתם מחכים ? התקשרו עכשיו אל 077-9633033  ואנו נעניק לכם את העזרה והסיוע להם אתם זקוקים כדי לבחור מערכת בצורה הרבה יותר טובה והרבה יותר נכונה ובהתאמה מלאה אליכם.

 
 
 
 
 
Vidrom - מערכות דיגיטליות, מקודדים ומוצרים לתחום התקשורת
 
שירות לקוחות:

וידרום בע"מ - דרך הרימון 57, מושב חמד

טלפון: 050-5219626 , 077-9633033  |  פקס: 03-9606244
מח' מכירות:  vidromdv@gmail.com
 
בין שירותינו:

- מערכות אינטרקום, מקודדים ומערכות בקרת כניסה
- בקרת כניסה לבתים פרטיים, לבניינים ולמרכזיות
- מערכות אנטי ונדליות ומצלמות 1/3"
- מערכות אינטרקום באמצעות קו טלפון
   
אינטרקום וידאו  אינטרקום טלויזיה  קודן לדלת  קודן לדלת כניסה  בקרת כניסה ביומטרית  אינטרקום אלחוטי לשער  דלת אינטרקום  מולטיפון  התקנת קודן לדלת כניסה  אינטרקום לשער  אינטרקום מצלמה  אינטרקום לשער כניסה  מערכת אינטרקום לבית  קודנים לדלת  מערכות בקרת כניסה  אינטרקום לבית פרטי  אינטרקום קו טלפון  אינטרקום ביתי  אינטרקום לבניין  מצלמות אינטרקום  אינטרקום לבית  מצלמת אינטרקום  קודן אינטרקום  אינטרקום טלוויזיה  אינטרקום לבית משותף  אינטרקום  פנל אינטרקום  קודנים