•   טל': 077-9633033 | פקס: 03-9606244

•   מח' מכירות: vidromdv@gmail.com

 
 
 
 
 
 מוצרים:
 
 
  שירות לקוחות:

 

וידרום בע"מ
דרך הרימון 57, מושב חמד

טלפון:
050-5219626 , 077-9633033

פקס:
03-9606244

מח' מכירות:

vidromdv@gmail.com

 
 
  צור קשר:
 
 
 
 מאמרים:
 
אינטרקום אלחוטי »
מערכת בקרת כניסה »
מערכת אינטרקום »
דלתות אינטרקום »
אינטרקום קודן »
אינטרקום עם מצלמה »
אינטרקום דיגיטלי »
 
     
     

פרופיל חברה

     
 

מהנדסי הפיתוח של חברת וידרום הינם מהנדסים אשר פועלים כבר שנים רבות בתחום ומהנסים אשר כבר למעלה מ – 15 שנה עוסקים בפיתוח של מוצרים כאלו ואחרים. הניסיון הרב אותה צברו המהנדסים לאורך כל הדרך מאפשר להם להעניק ללקוחותיה של חברת וידרום מוצרים איכותיים מאוד המיוצרים בסטנדרט גבוה ותוך שילוב של הטכנולוגיות החדישות והמשוכללות ביותר, הטכנולוגיות אשר מאפשרות ללקוחות ליהנות ממוצרים מתקדמים אשר ישמשו אותם בצורה הטובה ביותר ולאורך זמן רב מאוד.

הניסיון הרב של מהנדסי הפיתוח של החברה הפך את חברת וידרום לחברה מוכרת וידועה בשוק וחברה אשר רבים לא מוכנים להתפשר על פחות ובוחרים אך ורק התקנת אינטרקום  של חברת וידרום.


בדיקות איכות קפדניות

חשוב לציין כי כל המוצרים של חברת וידרום אשר יוצאים למכירה בשוק אלו מוצרים אשר עברו בדיקות איכות קפדניות מאוד, בדיקות אשר המטרה שלהן היא להבטיח כי המוצר הוא איכותי מאוד, עומד בסטנדרטים הגבוהים של חברת וידרום והלקוח יוכל להשתמש בו במשך שנים רבות מאוד לאחר אותה התקנת אינטרקום ללא כל בעיה. בדיקות האיכות מבוצעות על ידי מומחי בדיקת איכות קפדניים מאוד אשר בודקים כל חלק וחלק וכל פרט ופרט על לפרט הקטן ביותר.

בשורה התחתונה, אם אתם מחפשים מערכות אינטרקום ומערכות בקרת כניסה, חברת וידרום יכולה להעניק לכם את המערכות הטובות ביותר עבורכם ובהתאמה מלאה לצרכים שלכם.
 

צרו קשר עכשיו  »

 
 
Vidrom - מערכות דיגיטליות, מקודדים ומוצרים לתחום התקשורת
 
שירות לקוחות:

וידרום בע"מ - דרך הרימון 57, מושב חמד

טלפון: 050-5219626 , 077-9633033  |  פקס: 03-9606244
מח' מכירות:  vidromdv@gmail.com
 
בין שירותינו:

- מערכות אינטרקום, מקודדים ומערכות בקרת כניסה
- בקרת כניסה לבתים פרטיים, לבניינים ולמרכזיות
- מערכות אנטי ונדליות ומצלמות 1/3"
- מערכות אינטרקום באמצעות קו טלפון
   
אינטרקום וידאו  אינטרקום טלויזיה  קודן לדלת  קודן לדלת כניסה  בקרת כניסה ביומטרית  אינטרקום אלחוטי לשער  דלת אינטרקום  מולטיפון  התקנת קודן לדלת כניסה  אינטרקום לשער  אינטרקום מצלמה  אינטרקום לשער כניסה  מערכת אינטרקום לבית  קודנים לדלת  מערכות בקרת כניסה  אינטרקום לבית פרטי  אינטרקום קו טלפון  אינטרקום ביתי  אינטרקום לבניין  מצלמות אינטרקום  אינטרקום לבית  מצלמת אינטרקום  קודן אינטרקום  אינטרקום טלוויזיה  אינטרקום לבית משותף  אינטרקום  פנל אינטרקום  קודנים